Życzenia na Wielkanoc 2010

  NIEDZIELA WIELKANOCNA – Pusty Grób
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy, by każdy z nas przeżywszy łaskę spotkania z Bogiem Żywym jeszcze bardziej dostrzegł Go obecnego pośród nas i w nas w wyjątkowym bogactwie łask i nieustannego błogosławieństwa jakie spoczywa nad nami. Byśmy z wielką odwagą czerpiąc z łaski nadprzyrodzonej Obecności, jaką Bóg obdarza nas za pośrednictwem Matki Zbawiciela i naszej, pozwolili Bogu posłużyć się nami w głoszeniu „Orędzia Miłości Serca Jezusa do świata”. Niech Duch Święty – pierwszy dar Jezusa Zmartwychwstałego, którego przychodzi dzisiaj tchnąć na zdumionych Apostołów sam Jezus, napełni nas mocą, wielką wiarą i miłością i poprowadzi nas na krańce świata głosić Triumf Boga w dzisiejszym świecie.

Wszystkim Wam, dziękując za wspólny czas przezywania Wielkiego Tygodnia i Świętych Dni Triduum Paschalnego, życzymy radosnych i pełnych pokoju Świąt.
ALLELUJA!!! JEZUS ŻYJE!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>