Ależ to był super fajny czas!!!

  Wypowiedź uczestników Wieczernika w Różanymstoku:
„Cóż za piękny Wieczernik. Trudno nawet znaleźć słowa, aby ująć tą wielką Miłość. Pomimo zimna, które wszyscy na pewno odczuwaliśmy, byliśmy szczęśliwi, że możemy tam być. Ależ to był super fajny czas!!!. Dzięki Ci Mamusiu Różanostocka, dzięki ukochany Tatusiu za Waszą niepojęta Miłość.”

Tak chyba najlepiej opisać spotkanie, które przeżywaliśmy w minioną sobotę w Różanymstoku. Dziękujemy Bogu, dziękujemy Matce Bożej Różanostockiej Wspomożycielce, kapłanom, zespołowi posługującemu na Wieczerniku oraz wszystkim pielgrzymom i wam, jednoczącym się z nami duchowo za ten „super fajny czas!”.

W dniu jutrzejszym zgromadzimy się ponownie na spotkaniu modlitewnym, tym razem tworzyć będziemy Wieczernik Modlitwy w Ostrowie Wielkopolskim u Sióstr Klarysek Kapucynek. Początek naszego spotkania o godz. 19:00. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>