Na święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

zasniecie2Z okazji  Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny chciałbym podzielić się z Duszami Najmniejszymi swoją świąteczną refleksją.
Zwycięstwo — jeśli przyjdzie, przyjdzie przez Maryję. Matko Niepokalanie Poczęta, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę naszego nawrócenia.Prosimy, zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoje Niepokalane Poczęcie!

Pokutujmy!
Pokuta — jeśli zaowocuje, to tylko przez Maryję.Matko, Przeczysta Dziewico, módl się  za nami pysznymi teraz i w godzinę naszego opamiętania. Prosimy, uproś dla nas wiarę w Twoje autentyczne Dziewictwo!
Zawierzajmy!
Zawierzenie — jeśli się dokona, to tylko przez Maryję. Matko, Bogurodzico, módl się za nami wątpiącymi teraz i w godzinę naszego zawierzenia. Prosimy, zachowaj w nas wiarę w Twoją rzeczywistą godność Matki Boga!
Miłujmy!
Miłość — jeśli zapłonie, zapłonie przez Maryję. Matko Nieskalana, módl się za nami zwaśnionymi teraz i w godzinę naszego pojednania. Rozpłomień w nas żar miłości i doskonałego nabożeństwa do Ciebie!
Przejrzyjmy!
Przejrzenie — jeśli nastąpi, nastąpi przez Maryję. Matko Pięknej Miłości, módl się za nami zaślepionymi teraz i w godzinę naszego przejrzenia. Prosimy, naucz nas szacunku do Twych Świętych wizerunków!
Walczmy!
Z Chrystusowym pozdrowieniem [mr] – najmniejszy z Najmniejszych.
JMKWRD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>