Wspólna modlitwa w klasztorze sióstr w Ostrowie Wlkp.


  Podczas Wieczernika Modlitwy w Ostrowie Wlkp., również trwaliśmy w rozważaniu tajemnicy Niepokalanego Poczęcia NMP. Trwając we wspólnocie modlitwy dziękowaliśmy Bogu za to, że powołał Maryję, że obdarował Ją czystością od samego początku, że uchronił Ją przed skazą grzechu. Dziękowaliśmy Mu, iż jednocząc się z Maryją obdarował całą ludzkość Synem Bożym, Zbawicielem. Jednocześnie pokazał, do czego każda dusza może dążyć, czego może zapragnąć, co może być w przyszłości życiem duszy. Patrząc na obdarowanie, które Maryja otrzymała od Boga, patrząc na to wszystko, co już za życia na ziemi było udziałem Jej Serca, Jej duszy i my możemy radować się, ponieważ to jest również udziałem naszych dusz.
Wszystkim uczestnikom spotkania, zgromadzonym w klasztorze sióstr klarysek kapucynek w Ostrowie Wlkp., dziękujemy za dar modlitwy i adwentowego czuwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>