Pierwszy Wieczernik w Gietrzwałdzie w 2013 r.


  W sanktuarium maryjnym w Gietrzwałdzie odbyło się nasze pierwsze w roku 2013 spotkanie w Wieczerniku Modlitwy, który mimo typowo zimowej aury tworzyło wielu pielgrzymów przybyłych do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Ta pełna podziwu wytrwałość na modlitwie zaowocowała doświadczeniem pokoju i radości, co z pewnością można odczytać jako szczegolny dar samego Boga dla modlącej się wspólnoty. Dziękujemy kapłanom, siostrom zakonnym i wszystkim wiernym zebranym w bazylice gietrwałdzkiej za dar tego spotkania i przeżycia zarazem pięknego czasu. Szczególnie dziękujemy zespołowi muzycznemu „Najmniejsi” z Warszawy za ich posługę podczas Wieczernika.

UWAGA! Kolejne nasze spotkanie odbędzie się w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku n/Wisłą, dnia 2 lutego br. W związku z przypadajacym w tym dniu świętem Ofiarowania Pańskiego i odprawianymi dodatkowymi nabożeństwami, nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11:30. Za zmianę godziny rozpoczęcia Wieczernika przepraszamy. Po Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, a po przerwie ok. 14:30 na modlitwę dla uczczenia Krzyża św.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>