Spotkanie Wspólnoty Dusz Najmniejszych w Ostrowie Wlkp.


  W klasztorze siostr klarysek kapucynek, przy ul. kard. Edmunda Dalbora w Ostrowie Wlkp. po raz kolejny spotkała się tamtejsza Wspólnota Dusz Najmniejszych, by podczas przeżywanego w cyklu comiesięcznym Wieczernika Modlitwy doświadczyć daru Nowonarodzonego Syna Bożego, Jego Miłości i Pokoju. Dziękujemy wszystkim organizatorom spotkania, a zwłaszcza „naszym” Siostrom za możliwość naszego wspólnego uczestnictwa w spotkaniu, które coraz bardziej wiąże nas z Maleńką Drogą Miłości. Dziękujemy także kapłanom i licznie przybyłym do klasztoru wiernym za możliwość wspólnej modlitwy i doświadczania pełnej miłości i pokoju obecności i przychylności Bożej.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania, które już w najbliższy piątek i w sobotę odbędą się Gietrzwałdzie. Na dzień skupienia w piątek, od godz. 18:00 i w sobotę na kolejny Wieczernik Modlitwy, od godz. 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>