Zapraszamy na kolejne pielgrzymki z naszą Wspólnotą


Informujemy, że nasza Wspólnota z racji dziesięciolecia spotkań w Wieczernikach Modlitwy planuje w najbliższych miesiącach następujące pielgrzymki autokarowe. Już 28 września br. wyruszy 15-dniowa pielgrzymka do Fatimy i innych sanktuariów Europy, m.in. Lourdes, La Salette, Turyn (Valdocco i Moncalieri)- Zobacz program pielgrzymki >>. Są na nią jeszcze wolne miejsca. Informacje i zapisy pod nr telefonu (23)662 29 48.
W styczniu (21-31.01.2013) zapraszamy osoby chętne na trzecią już pielgrzymkę naszej Wspólnoty do Ziemi Swiętej i na Górę Synaj (przelot samolotem z Warszawy bez międzylądowania). Zapisy do końca listopada br.
Natomiast na wiosnę, w dniach od 27 kwietnia do 5 maja planujemy kolejną, związaną z jubileuszem 10-lecia Wieczerników, pielgrzymkę do Medjugorje. Ten wyjazd będzie naszą szczególną okazją do wyrażenia wdzięczności Bogu za wszelkie dary i błogosławieństwa, które stały się naszym udziałem w przeciągu mijających lat wspólnej wieczernikowej drogi. Liczymy na Was i serdecznie do udziału w tych pielgrzymkach zapraszamy. Więcej informacji i zapisy – tel. (23)662 29 48. Organizatorem pielgrzymek jest Stowarzyszenie „Konsolata” i Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne „Halina” z Rudy Sląskiej.
Więcej informacji na stronie Biura: bpt_halina.republika.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>