Różaniec w intencji Wieczernika Ogólnopolskiego

Ta modlitwa była odmówiona w dniu rozpoczęcia Nowenny do Ducha Świętego, w którym uczestniczyliśmy w Wieczerniku Modlitwy w Sątocznie (Archidiecezja Warmińska). Zachęcamy Was wszystkich do wspólnej modlitwy.

Rozpoczynamy Nowennę przed Wieczernikiem Ogólnopolskim

„Tak jak potrzeba było biedaczyny z Asyżu, który tak poruszył Kościołem, iż rozpoczęła się przemiana, odrodzenie Kościoła, tak i teraz potrzeba maleńkich serc, które złączone razem, skupione wokół Jezusa, wtulone w Jego Serce, napełnione Jego miłością, zabiją jednym rytmem miłości.”

(por. Orędzie Miłości Serca Jezusa do świata, przekazane przez samego Jezusa sł. B. s. M. Konsolacie Betrone.)

Te słowa w pełni wskazują drogę maleńkich dusz oraz wyjaśniają cel naszych spotkań. Podczas rozpoczętej już Nowenny przygotowującej nas do Wieczernika Ogólnopolskiego módlmy się wspólnie o wierne wypełnianie wskazanej nam drogi, o owocne kroczenie drogą powołania. Starajmy się też o prawdziwą jedność w relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Zadbajmy o czystość naszych serc.

  • NIE ZAPOMNIJMY O SAKRAMENCIE POJEDNANIA! Jest to wielkim umocnieniem dla każdej duszy.
  • Tak przygotowani będziemy mogli przyjąć łaski, dary z Nieba, doświadczyć jedności, rozpocząć życie w pełniejszej miłości. Wtedy rozraduje się Boże Serce, widząc tyle dusz, które razem, choć przecież z różnych stron, a jednak razem złączone ze sobą wielbią Boga.
  • Pamiętajmy, że w tych przygotowaniach wspiera nas Maryja –  Różanostocka Pani.

Więcej…>>

Więcej o Wieczerniku Ogólnopolskim w Różanymstoku – 6-7 czerwca

Posłuchajmy jeszcze kilku słów nawiązujących do zbliżającego się Wieczernika Ogólnopolskiego Wspólnoty Dusz Najmniejszych, który przeżywać będziemy w dniach 6-7 czerwca br.

1. Fragment zaproszenia skierowanego do uczestników ostatniego spotkania w Różanymstoku.

2. Fragment zaproszenia skierowanego do uczestników ostatniego spotkania w Gietrzwałdzie.

.

Lumen dla dusz najmniejszych – Ostrów Wlkp. 2011 r.

Przypomnijmy sobie piękny koncert, który w ramach Wieczernika Ogólnopolskiego w roku 2011 odbył się w Ostrowie Wlkp.

Słowa ks. Tadeusza o Wieczerniku Ogólnopolskim

1. Fragmenty kazania z Wieczernika Modlitwy w Szczytnie.

2. Fragmenty kazania z Wieczernika Modlitwy w Różanymstoku.

Sanktuarium Maryjne w Różanymstoku – 6-7 czerwca spotkanie ogólnopolskie

Udostępniamy Wam możliwość obejrzenia krótkiego filmu z Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku, gdzie w dniach 6 – 7 czerwca odbędzie się Ogólnopolski Wieczernik Modlitwy Wspólnoty Dusz Najmniejszych.
Więcej o tym wydarzeniu na stronie http://www.wieczernikmodlitwy.pl/

Konferencja z 24 maja

Maryja cieszy się ogromnie, że możemy się dzisiaj spotkać, że Ona może być razem z nami. Ona pragnie, aby nasze serca były otwarte, by mogły zauważyć Jej obecność. Nie dla Niej samej, ale ze względu na wielkość i piękno Boga, ze względu na Jego miłość, bowiem o czymkolwiek będziemy dzisiaj mówić, wszystko będzie odniesieniem do Boga i uwielbieniem Jego miłości. A będziemy dzisiaj Bogu dziękować za niezwykły Dar, jaki złożył w Sercu Maryi i za wszystkie konsekwencje tego Daru, za wszystko, co się z Nim łączy……Dalej

Numer 7 miesięcznika „Słowo Miłości dla dusz najmniejszych”

slowo_maj

 Słowo Miłości – maj 2014
W kolejnym numerze naszego periodyku znajdziecie komentarze do Ewangelii na każdy dzień miesiąca maja, jak również kilka ciekawych rozważań związanych z formacją naszych maleńkich serc.

Nagrania z Wieczernika w Gietrzwałdzie

1. Kazanie ks. Tadeusza:

 

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

Piosenki religijne Wspólnoty

Poniżej udostępniamy kilka piosenek naszej Wspólnoty, które można pobrać do komputera, najeżdżając myszą, klikając prawym klawiszem i wybierając z menu konspektowego „zapisz element docelowy jako…”

1. Boża miłość;
2. Wystarczy byś był;
3. Wzywam Cię;
4. Veni Sancte Spiritus;
5. Tylko Ciebie pragnę;
6. Panie mój przychodzę dziś;
7. Jezu, ufam Tobie;
8. Jest w sercu moim
Dalej…