27 lutego – Dzień Powszedni

Polecany

Komentarz: Nasza postawa niech wypływała z głębi serca. Jeśli pozwolimy sami sobie na to, by stanąć przed Bogiem tacy, jacy jesteśmy, jeżeli mówić będziemy do Niego swoimi słowami, pójdziemy za porywem serca i w modlitwie przyjmiemy postawę taką, jaką ono nam dyktuje; jeżeli przestaniemy zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nas podczas modlitwy – wówczas spotkamy się z Bogiem. Dopiero wtedy będzie to autentyczne spotkanie. Nie rozminiemy się, bo nic nam Boga nie przesłoni, nic nas od Niego nie odgrodzi….>>

Komentarz z poprzedniego dnia…>>

Pielgrzymka do Medjugorje na Podwyższenie Krzyża św.

JAYNICS DIGITAL STILL CAMERA15 września – Podwyższenie Krzyża Św., Msza św. na gόrze Kriżevac;

Drogie dusze najmniejsze i wszyscy sympatyzujący z naszą Wspólnotą, pragniemy po raz kolejny zaprosić Was do wspólnego pielgrzymowania. Już teraz planujemy wyjazd do Medjugorje na uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Będzie to pielgrzymka samolotowa, obejmująca ok. 20 osób. Wyjazd planowany jest na okres od 11 do 18 września 2024 r. (daty mogą ulec zmianie o 1-2 dni ze względu na terminy i ceny lotów). Koszt porównywalny z wyjazdem autokarowym.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Tereską ( tel.729 343 755)

Wspomnienie o Eli Groszek

rosaZamieszczamy poniżej nagranie wiersza, „Hymn miłości śpiewaj” autorstwa ś.p. Eli Mikitiuk (Groszek), duszy najmniejszej z Płońska. Od dawna naszym pragnieniem jest wydanie jej wierszy, które zostawiła dla naszej Wspólnoty. Obecnie pracujemy nad opracowaniem płyty z tą poezją w formie dźwiękowej. To, co tu prezentujemy jest zwiastunem wspomnianej płyty. Wiersze czyta Paweł Kołodziejski.