ZAPROSZENIE NA WIECZERNIK SYLWESTROWY DO GIETRZWAŁDU


Przyjąć całym sobą błogosławieństwo Nieba
Zapraszamy wszystkich Was na Wieczernik Sylwestrowy, na spotkanie, podczas którego przyjmiemy całym sobą błogosławieństwo Nieba dane nam na cały rok. Dane Wspólnocie jako żywemu organizmowi, jako cząstce Kościoła, jako duszom, które zjednoczone z Jezusem pragną odpowiadać jeszcze bardziej, jeszcze żywiej całymi sobą na powołanie, które On daje. Odpowiadać całymi sobą na wszelkie łaski ku temu dawane, odpowiadać na Boże oczekiwania. Niech ten czas będzie dla każdego z nas czasem błogosławionym, czasem spędzonym wraz z Bogiem, czasem, kiedy nasze dusze otworzą się na głębsze zrozumienie istoty powołania każdej duszy. Niech Bóg i Matka Najświętsza błogosławią nas! Niech Pani Gietrzwałdzka będzie razem z nami modląc się podczas tego Wieczernika, by Boża miłość dotknęła naszych serc, otworzyła je i pouczała je o tym, co jest bardzo ważne dla nas, dla Wspólnoty, dla całego Kościoła. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Warto przeczytać:
Zaproszenie na Wieczernik Sylwestrowy
Orędzie na Nowy Rok 2012

Wieczernik Sylwestrowy w Gietrzwałdzie


SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ – 31 grudnia 2011, godz. 21:00. Z posługą muzyczną ZESPOŁU ADORAMUS z Tczewa i ZESPOŁU NAJMNIEJSI z Warszawy. Organizatorzy Wieczerników Modlitwy wraz z Gospodarzami – Księżmi Kanonikami pracującymi w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie, zapraszają wszystkich wiernych na okolicznościowy Wieczernik w Noc Sylwestrową, w dniu 31 grudnia br. do tamtejszej Bazyliki, by u stóp Najświętszej Maryi Panny, czczonej w Cudownym Wizerunku Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, w czuwaniu modlitewnym, rozważaniu tajemnic różańcowych i wspólnym uczestnictwem w uroczystej Eucharystii ku czci NMP Świętej Bożej Rodzicielki oczekiwać i przywitać Nowy Rok 2012.
Szczegółowy program Wieczernika:
21.00 – Apel Jasnogórski
21.30 – Modlitwa Różańcowa
22.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
23.30 – Błogosławieństwo indywidualne (z nałożeniem rąk kapłana)
24.00 – Uroczysta Msza św. koncelebrowana w intencji uczestników Wieczernika i ich rodzin
Po Mszy św. wspólna agapa w sali gietrzwałdzkiego Gimnazjum.
LICZYMY NA WASZE LICZNE UCZESTNICTWO!

Więcej:
<ZESPÓŁ ADORAMUS

Boże Narodzenia 2011


„Kościół domem i szkołą komunii”
2011-2012 „Kościół naszym domem”

Życzymy Wam, Drodzy Najmniejsi, by to dzisiejsze przyjęcie Jezusa w Tajemnicy Bożego Narodzenia było dla każdego z nas przyjęciem jednocześnie mocy, siły, by wytrwać w powołaniu na Maleńkiej Drodze Miłości, w dalszym budowaniu Wspólnoty Dusz Najmniejszych i realizacji Dzieła Najmniejszych, a tym samym by ciągle dążyć do zjednoczenia z Głową Kościoła. Byśmy otwierając się na zjednoczenie, którego tak bardzo Bóg pragnie dla każdego z nas, umiłowali jeszcze bardziej Kościół – nasz Dom. A myśląc o wszystkich członkach Żywego Ciała przyczynili się do rozlewu błogosławieństwa i łask nam udzielanych na pozostałe członki Kościoła.

Zapraszamy na stronę
1. Oczekiwanie na Narodzenie Jezusa 1
2. Oczekiwanie na Narodzenie Jezusa 2
3. Wigilia Bożego Narodzenia 2011